Kategoriler

Zirkonyum Kaplama

Resim


Zirkonyum Kaplamalar, dişlere dokunmadan dişlerin boyutunu, rengini ve şeklini değiştirmemizi sağlar. Zirkonyum kaplamalar gibi en modern kaplamalarla, dişin ön yüzüne yapıştıkları için dişin boyutunu küçültmek zorunda değiliz.

Zirkonyum kaplamalar, neredeyse bir kontakt lens gibi çok incedir ve 0,3 ila 1 milimetre kalınlığındadır. Diş dokusunu törpülemek veya çıkarmak zorunda kalmadan bir reçine simanı kullanarak mineye yapışırlar. Bu sayede diş sağlam kalır ve hastayı uyuşturmaya bile gerek kalmaz.

Zirkonyum, her türlü diş kaplamasını yapmak için en iyi malzemelerden biridir, zirkonyum oksit kaplamalar yarı saydam bir görünüme sahiptir, bu da onları kendi dişlerinizden ayırt edilemez kılar. Zirkonyum kaplama veya kaplamayı doğal dişlerden ayırt etmek zordur.

Bu zirkonyum kaplamalar, insan vücudu ile uyumlu çok güçlü bir malzeme olan zirkonyum oksitten yapılmıştır. Zirkonyum, yapay protezler gibi diğer birçok tıbbi uygulamada da kullanılır ve gücü ve dayanıklılığı ile bilinir.

Zirkonyum kaplamaların başlıca avantajları şunlardır:

  • Olağanüstü esnek
  • Aşınma ve yıpranmaya dayanabilir
  • Doğal dişlere benzeyecek kadar şeffaf
  • Değiştirilebilir boyut, şekil ve renk
  • Biyo uyumlu
  • Porselen protezlere göre daha uzun ömürlüdürler.

Durumunuzu açıklamak için kliniklerimizi ziyaret edin. İlk ziyarette tamamen ücretsiz bir diş BT'si ve tam bir çalışma yapacağız. Bu şekilde sorunun kapsamını, ihtiyaçlarınızı bileceğiz ve kullanabileceğimiz farklı diş estetiği ve kaplama türleri hakkında size tavsiyelerde bulunabiliriz. Tüm alternatiflerin ve zirkonyum kaplamaların işlem ve fiyatlarının yanı sıra profesyonelliğimizden şüpheniz olmasın, durumunuza göre en iyi alternatifler hakkında sizi bilgilendireceğiz. Ziyaretinizi bugün ayırtın.

Güzelhisar Mah. Adnan Menderes Bulv. Kıbrıs Cd. No:58/1 09100 Efeler/Aydın
0256 213 40 15
info@eskiciogludis.com
www.eskiciogludis.com ©
X
Hemen Ara